Przez szafę do Serca

Holistyczny

przegląd

szafy

Wsłuchuję się w Twoją opowieść, kim jesteś, czym się zajmujesz, dokąd zmierzasz. Z tej rozmowy wyławiam kluczowe jakości jakie zaprosimy do Twojej Szafy Mocy.

W pierwszej części rozmawiamy o Twoich potrzebach, marzeniach, rolach życiowych.

O tym jak chcesz się czuć w swoich ubraniach.

Później przechodzimy do Szafy: sprawdzamy co lubisz w niej najbardziej,

A co Ci nie służy i jesteś gotowa pożegnać- i to wszystko co pomiędzy…

napis-holistyczny-przeglad-szafy-baner

Delikatnie wspieram Twoje decyzje – do niczego nie zmuszam, ani nie oceniam

Kiedy każde z ubrań znajdzie swoją kategorię, te które zostają, pomagam Ci ułożyć w szafie tak abyś mogła z nich jak najlepiej korzystać

Podpowiadam jak dbać, przechowywać Twoje zbiory aby jak najdłużej Ci służyły

Otrzymujesz też pakiet informacji co zrobić z rzeczami, których nie potrzebujesz w sposób najbardziej przyjazny środowisku 

Wspólnie planujemy ewentualne zakupy – po to by uniknąć ponownego przepełnienia szafy

Na koniec czas na refleksję, to intensywny proces, dlatego dbam o to by sprawdzić jak się masz, odpowiedzieć na Twoje pytania, i domknąć ten czas.

A tak o Holistycznym Przeglądzie Szafy mówią cudowne Kobiety, które odwiedziłam:

„Spotkanie z Tobą wspominam cudownie, bo nie czułam się oceniana, strofowana czy pouczana. Przed paroma laty miałam krótką konsultacje z przeglądem szafy i wspominam ją bardzo kiepsko. Różne moje „wady” zostały wypunktowane, szafa skrytykowana a porady nie pasowały do mnie zupełnie. Tych paru rzeczy, które później kupiłam, w zasadzie nigdy nie nosiłam lub nie lubiłam nosić. Z Tobą było zupełnie inaczej. Czułam się bardziej jak na spotkaniu z przyjaciółką. Byłaś ciepła, słuchająca, wspierająca. Dopasowywałaś swoje porady do mnie, mojego stylu życia, przyzwyczajeń, preferencji.

Na spotkaniu stworzyłyśmy listę, których brakuje w mojej szafie, lub którymi muszę zastąpić ukochane, ale zniszczone ubrania. Nigdy nie lubiłam kupować ubrań, a dzięki tej liście stało się to proste i przyjemne. Nie szukam ubrań, czego bardzo nie lubiłam. To one przychodzą do mnie. Pojawiają się gdzieś czasem, a ja je rozważam jak widzę, że pasują do tego co wypisałyśmy. Powolutku, krok po kroku, samymi dobrymi jakościowo rzeczami buduje swoją wymarzoną szafę. Czuje, że każda rzecz, którą dodaje teraz do mojej szafy, jest dokładnie taka, jak trzeba.
Marki, które mi sugerowałaś do konkretnych rzeczy okazywały się zawsze strzałem w dziesiątkę.

Cenne było dla mnie bardzo, że nie skupiałaś się na tym co dany krój powinien podkreślać a co ukrywać w mojej figurze, w na tym jak się w danym typie ubrań czuje. Oraz, że nie próbowałaś mnie przekonywać do rzeczy, za którymi nie przepadam.

Minęły 4 miesiące od naszego spotkania, a ja często do niego wracam myślami otwierając szafę lub zaglądając do naszej listy, odhaczając z niej rzeczy i dodając nowe.

Mojej siostrze i paru innym fajnym dziewczynom, już prace z Tobą polecałam 🙂”

Julia

„Nie mam własnej firmy więc nie reklamuję siebie, nie jestem tez influencerką, by za moim poleceniem szły tysiące. Jednak chciałam coś z serca polecić, a mianowicie usługę holistycznego przeglądu zawartości szafy (dla Warszawy) w Przez Szafę do Serca, oferowaną przez Olgę.

Olga jest kostiumografką, wiele lat pracowała na planach zdjęciowych reklam i ubiorem zajmuje się zawodowo.

Wczoraj Olga była u mnie i przez kilka godzin dokonałyśmy bardzo rzetelnego przeglądu mojej garderoby, redukując ją o ¾. Miałam bowiem szafę wypełnioną ubraniami po brzegi, zarazem zaś nie miałam się w co ubrać. Następnie zaś z pozostałych ubrań ułożyłyśmy kilka zestawów, w których dobrze się czuję i które całkowicie zaaprobowałam.

Spotkanie rozpoczęło się od spokojnej rozmowy, podczas której określiłam swoje potrzeby i preferencje. Nic się nie działo wbrew mnie i nie wyglądało to tak jak w programach telewizyjnych, które oglądałam, gdzie stylistka wyrzuca a klientka płacze. Wszystko działo się w zgodzie ze mną.

Poprosiłam Olgę o pomoc, bo sama przez 10 lat nie byłam w stanie skonstruować swojej garderoby, choć myślałam o tym wielokrotnie i podejmowałam próby. Jeśli wiesz jak się ubrać, masz przemyślaną „capsule wardrobe” to doradztwo Olgi nie będzie Ci potrzebne, jeśli jednak dopasowanie ubioru sprawia Ci problemy, czujesz potrzebę zmian ale nie wiesz jak się do tego zabrać, jest duża szansa że się dogadacie. Ja czekam jeszcze na e-mail, w którym między innymi mają być określone moje potrzeby zakupowe, to znaczy wymienione elementy garderoby, których mi brakuje.

Jako że jestem przeciwniczką fast fashion, będę ich szukać na spokojnie w lumpeksach i w grupach wymiankowych.”

Urszula

„Przede wszystkim przepływ, naturalność, uważność, delikatność, niespieszność.

To mi dało komfort i spokój 🙂 „

Inga

A cała ta historia kosztuje ile? 🤔

Kochana, 1000 złotych polskich 💸

holistyczny-przeglad-szafy-olga-przez-szafe-do-serca-material