Przez szafę do Serca

Holistyczny

przegląd

szafy

Wsłuchuję się w Twoją opowieść, kim jesteś, czym się zajmujesz, dokąd zmierzasz. Z tej rozmowy wyławiam kluczowe jakości jakie zaprosimy do Twojej Szafy Mocy.

To bardzo ważne spotkanie

Spotkanie podczas którego przyjrzymy się zawartości
Twojej Szafy,
jak również
Opowieści tam ukrytej

Odnajdziemy
Twoją indywidualną,
jedyną w swoim rodzaju
Estetykę

Żółty baner z napisem holistyczny przegląd szafy z bałaganem z szafy w tle

Wybierzemy
Ukochane elementy, które sprawiają,
że rozkwitasz
w swojej Mocy

Pożegnamy
to co nie służy

Stworzymy Przestrzeń
i Plan na
Nowe

Nową Historię
Nową Drogę
Nową Jakość

holistyczny-przeglad-szafy-olga-przez-szafe-do-serca-nozyczki

Holistyczne spotkanie trwa 5h

Zaczyna się od rozmowy, podczas której wsłuchuję się w Twoją opowieść, kim jesteś, czym się zajmujesz, dokąd zmierzasz. z tej rozmowy wyławiam kluczowe jakości jakie zaprosimy do Twojej Szafy Mocy.

I z tymi wskazówkami przenosimy się do szafy, tam szukamy ulubionych elementów, a te które już nie służą żegnamy, ( wraz ze wskazówkami co zrobić z nimi) osobno trafiają te które wymagają naprawy. W tym czasie ja skrupulatnie zapisuję wszystkie potrzeby jakie pojawiają się na bieżąco, tak aby nic nie umknęło.
Kończąc ten proces w Twojej Szafie zostają tylko wspaniałe, ukochane stroje i otrzymujesz ode mnie dokładną listę przyszłych zakupów wraz ze wskazówkami gdzie je łatwo znajdziesz.

To czym jest moja misja to wsparcie Kobiet w odnajdywaniu ich Mocy poprzez wspierającą garderobę. Dlatego uważnie słucham i jedynie delikatnie pomagam w decyzjach jeśli pojawiają się wątpliwości. Z szacunkiem i miłością dla Twojego Ciała, smaku i wartości.

A tak o Holistycznym Przeglądzie Szafy mówią cudowne Kobiety, które odwiedziłam:

“Spotkanie z Tobą wspominam cudownie, bo nie czułam się oceniana, strofowana czy pouczana. Przed paroma laty miałam krótką konsultacje z przeglądem szafy i wspominam ją bardzo kiepsko. Różne moje „wady” zostały wypunktowane, szafa skrytykowana a porady nie pasowały do mnie zupełnie. Tych paru rzeczy, które później kupiłam, w zasadzie nigdy nie nosiłam lub nie lubiłam nosić. Z Tobą było zupełnie inaczej. Czułam się bardziej jak na spotkaniu z przyjaciółką. Byłaś ciepła, słuchająca, wspierająca. Dopasowywałaś swoje porady do mnie, mojego stylu życia, przyzwyczajeń, preferencji.

Na spotkaniu stworzyłyśmy listę, których brakuje w mojej szafie, lub którymi muszę zastąpić ukochane, ale zniszczone ubrania. Nigdy nie lubiłam kupować ubrań, a dzięki tej liście stało się to proste i przyjemne. Nie szukam ubrań, czego bardzo nie lubiłam. To one przychodzą do mnie. Pojawiają się gdzieś czasem, a ja je rozważam jak widzę, że pasują do tego co wypisałyśmy. Powolutku, krok po kroku, samymi dobrymi jakościowo rzeczami buduje swoją wymarzoną szafę. Czuje, że każda rzecz, którą dodaje teraz do mojej szafy, jest dokładnie taka, jak trzeba.
Marki, które mi sugerowałaś do konkretnych rzeczy okazywały się zawsze strzałem w dziesiątkę.

Cenne było dla mnie bardzo, że nie skupiałaś się na tym co dany krój powinien podkreślać a co ukrywać w mojej figurze, w na tym jak się w danym typie ubrań czuje. Oraz, że nie próbowałaś mnie przekonywać do rzeczy, za którymi nie przepadam.

Minęły 4 miesiące od naszego spotkania, a ja często do niego wracam myślami otwierając szafę lub zaglądając do naszej listy, odhaczając z niej rzeczy i dodając nowe.

Mojej siostrze i paru innym fajnym dziewczynom, już prace z Tobą polecałam 🙂”

Julia

“Nie mam własnej firmy więc nie reklamuję siebie, nie jestem tez influencerką, by za moim poleceniem szły tysiące. Jednak chciałam coś z serca polecić, a mianowicie usługę holistycznego przeglądu zawartości szafy (dla Warszawy) w Przez Szafę do Serca, oferowaną przez Olgę.

Olga jest kostiumografką, wiele lat pracowała na planach zdjęciowych reklam i ubiorem zajmuje się zawodowo.

Wczoraj Olga była u mnie i przez kilka godzin dokonałyśmy bardzo rzetelnego przeglądu mojej garderoby, redukując ją o ¾. Miałam bowiem szafę wypełnioną ubraniami po brzegi, zarazem zaś nie miałam się w co ubrać. Następnie zaś z pozostałych ubrań ułożyłyśmy kilka zestawów, w których dobrze się czuję i które całkowicie zaaprobowałam.

Spotkanie rozpoczęło się od spokojnej rozmowy, podczas której określiłam swoje potrzeby i preferencje. Nic się nie działo wbrew mnie i nie wyglądało to tak jak w programach telewizyjnych, które oglądałam, gdzie stylistka wyrzuca a klientka płacze. Wszystko działo się w zgodzie ze mną.

Poprosiłam Olgę o pomoc, bo sama przez 10 lat nie byłam w stanie skonstruować swojej garderoby, choć myślałam o tym wielokrotnie i podejmowałam próby. Jeśli wiesz jak się ubrać, masz przemyślaną „capsule wardrobe” to doradztwo Olgi nie będzie Ci potrzebne, jeśli jednak dopasowanie ubioru sprawia Ci problemy, czujesz potrzebę zmian ale nie wiesz jak się do tego zabrać, jest duża szansa że się dogadacie. Ja czekam jeszcze na e-mail, w którym między innymi mają być określone moje potrzeby zakupowe, to znaczy wymienione elementy garderoby, których mi brakuje.

Jako że jestem przeciwniczką fast fashion, będę ich szukać na spokojnie w lumpeksach i w grupach wymiankowych.”

Urszula

“Przede wszystkim przepływ, naturalność, uważność, delikatność, niespieszność.

To mi dało komfort i spokój 🙂 “

Inga

A cała ta historia kosztuje ile? 🤔

Pani kochana, 1000 złotych polskich 💸

holistyczny-przeglad-szafy-olga-przez-szafe-do-serca-material